Zdraví a péče

Jak nakoupit?

Zdraví a péče

Výrobky pro zdraví a péči. V nabídce přírodní lékárna, antiparazitické přípravky, péče o srst (šampóny apod.), vše pro hygienu (oči, uši, zuby, tlapky), kokosové oleje a další.

 • Energy (přírodní lékárna)

  Energy přírodní lékárna pro vaše domácí mazlížky - psy, kočky i dravce. V nabídce Probiovet, Kingvet, Regavet, Virovet, Gynevet a další.

 • Antiparazitické přípravky

  Antiparazitické přípravky pro psy, kočky i dravce. V nabídce Ecopets Parazit Plus, Menforsan Přírodní repelent proti hmyzu s extraktem z citronely, Menforsan Přírodní antiparazitní obojek pro psy odpuzující klíšťata a blechy  a další.

 • Péče o srst (šampóny,...

  Péče o srst a pokožku všech majitelů zvířat (šampóny, kondicionéry, kartáče, kolínské). V nabídce Dromy bylinný balzám, Mýdlo s Neema olejem, Menforsan Ošetřující kondicionér a šampon (2v1) proti zacuchávání srsti a další.

 • Hygiena (Oči, uši, zuby, tlapky)

  Hygiena domácích mazlíčků (Oči, uši, zuby, tlapky). V nabídce Plastové zubní kartáčky, Menforsan Ochranný gel na psí tlapky s Aloe Vera, Dokonalá láska pro zdravé zuby a dásně pro pejsky (50 ml).

 • Kokosové oleje

  Kokosové oleje jsou vhodné pro udržení kvality srsti, pokožky a drápů. V případě obtíží doporučujeme užívat při výskytu suché a šupinaté pokožky, matné, lámavé, vypadávající a jemné srsti, při depigmentaci. 

 • Domácnost

  Výrobky určené pro domácnost: Menforsan Hygienický čistič na podlahy, Menforsan insekticidní čistič podlah, Menforsan Repelent proti značkování močí nebo Menforsan Sprej na ochranu hárajících fen.

 • Pinzety

  Pinzety pro psy a kočky. V nabídce vytahovač na klíšťata z plastu pro snadné uchopení klíštětě a vyndání nebo kovový vytahovač na klíšťata s plastovým držátkem - snadné uchopení a vytažení klíštěte.

 • Speciality

  Speciální produkty pro psy, kočky a dravce: Entero ZOO detoxikační gel, Dromy Dračí krev 50 ml, Dromy Instantní rýžová kaše s kozím mlékem a prebiotiky a další.

 • Psychika, uklidnění

  Produkty na uklidnění psychiky vašich domácích mazlíčků. V nabídce: Regavet nebo Dokonalá láska pro rychlé zklidnění (30 ml) pro pejsky i lidi.

VýrobceHmotnostCena
na stránku
Zobrazeno 1 – 100 z 101 položek
Zobrazeno 1 – 100 z 101 položek
Heureka – ověřeno zákazníky