Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

SOUHLASÍM

Kategorie

Jak nakoupit?

Sdílejte

1) Denně připravujeme ZDARMA pro naše zákazníky jídelníčky a objednávky a rádi jej sestavíme i Vám. V případě že potřebujete pomoci sestavit jídelníček napište mi prosím na email hanka@krmimmasem.cz
.
.
2) Nebo můžete využít BARF kalkulačky:
Dostává se Vám do rukou kalkulačka, která Vám usnadní začátky s Barfováním. Kalkulačka byla důkladně testována, přesto Vás prosíme o pochopení, že ji poskytujeme bez záruky. Za případné poškození věcí, osob nebo majetku způsobené touto kalkulačkou Barf ani autor kalkulačky neručí.
 
 
DŮLEŽITÉ POKYNY K POUŽITÍ
- vkládejte pouze čísla a žádné jiné znaky. Pokud bude požadováno např. 50%, zadejte jen číslo 50.
- možství jednotlivých komponentů se může lišit nebo může být zcela vynecháno. Např. pokud nechcete krmit obilovinami, necháte políčko prázdné nebo zadáte 0.
- obsah kalcia v kostech, který je zde uveden, je střední hodnotou a měl by sloužit jen jako orientační údaj. To samé platí o olejích a bylinkách.
 
Sledujte svého svěřence pozorně. Jsou jedinci, kteří k udržení potřebují více krmiva než je udáváno a naopak jedinci, kteří začnou přibírat i po několika gramech potravy navíc. Toto je jen ve Vašich rukou. Ne nadarmo se říká: "krmí mě oko pánečka"

Heureka – ověřeno zákazníky