Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

SOUHLASÍM

Kategorie

Jak nakoupit?

Sdílejte

VÍTÁM VÁS NA  SVÝCH STRÁNKÁCH WWW.KRMIMMASEM.CZ

TENTO OBCHŮDEK BYL ZALOŽEN JIŽ ROKU 2011 S VIDINOU POMÁHAT K LEPŠÍMU ŽIVOTU NAŠIM ČTYŘNOHÝM KAMARÁDŮM. TO SE NÁM JIŽ PĚKNOU ŘÁDKU LET DAŘÍ. ZAKLÁDÁME SI PRIORITNĚ NA PRODÁVÁNÉ SUROVINĚ - TA MUSÍ BÝT VŽDY VETERINÁRNĚ KONTROLOVANÁ A Z TĚCH NEJLEPŠÍCH ZDROJŮ. Z TOHOTO DŮVODU PRO VÁS VYBÍRÁM MASO OD NEJKVALITNĚJŠÍCH VÝROBCŮ Z ČR A NĚMECKA.

.

JSME MALOOBCHODNÍM A VELKOOBCHODNÍM VÝHRADNÍM ZÁSTUPCEM FIRMY BARF COMPANY, MASO AMOS, MASOŽRAVCI A ŽRASO PRO CELOU MORAVU A SLOVENSKOU REPUBLIKU A FIRMY PANSEN EXPRESS PRO SLOVENSKOU REPUBLIKU.

.

V NAŠÍ NABÍDCE NALEZNETE:

- PŘES 17 VÝROBCŮ MASA V CELKOVÝCH SKLADOVÝCH ZÁSOBÁCH PŘESAHUJÍCÍCH 15 TUN

- PŘÍRODNÍ LÉKARNY DROMY, ENERGY, CDVET A DALŠÍ

- OBROVSKÝ VÝBĚR PŘÍRODNÍCH PAMLSKŮ A KONZERV

- ŠPERKY S PSÍ TÉMATIKOU

.

VEŠKERÝ SORTIMENT VČETNĚ MRAŽENÉHO MASA DODÁVÁME PO CELÉ ČESKÉ I SLOVENSKÉ REPUBLICE.

.

NAŠI ZAKÁZNÍCI MAJÍ VEŠKERÝ PORADENSKÝ SERVIS ZDARMA - POMÁHÁM LIDEM PŘI PŘECHODU NA MASO (B.A.R.F.) A TAKÉ V PŘÍPADĚ NEMOCÍ, SESTAVENÍ SPECIÁLNÍCH JÍDELNÍČKŮ (NAPŘ LEDVINOVÁ A JATERNÍ DIETA, NADVÁHA APOD) VŽDY NA MÍRU VAŠEHO PEJSKA

POKUD S BARFOVÁNÍM (KRMENÍM SYROVOU STRAVOU) ZAČÍNÁTE A MÁTE KUPU DOTAZŮ, NENÍ NIC SNAZŠÍHO NEŽ MĚ KONTAKTOVAT A JÁ VÁM UKÁŽI JAK SNADNÉ JE SE DO TOHOTO ZPŮSOBU KRMENÍ DOSTAT..

OBJEDNÁVAT, DISKUTOVAT A RADIT SE MŮŽETE OD PONDĚLÍ DO PÁTKU MEZI 8 - 14 HOD

ZA TÝM KRMIMMASEM.CZ VAŠE HANKA


Heureka – ověřeno zákazníky