Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

SOUHLASÍM

Granule

Výrobci

Informace

Nejprodávanější produkty

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.

Vzorek & Pamlsek cdVet Fit-Crock Štěně 200 g EXP: 11/2017

Nový produkt

Za studena lisované (neextrudované) krmivo cdVetFit-Crock Štěně s přírodními vitamíny a bylinami–také velmi chutný a zdravý pamlsek. Obsahuje 50 až 65% jehněčího masa a dostatek vlákniny k čištění střev. Vyvinuto přírodními léčiteli – blíží se přirozené syrové stravě BARF – proto lze s BARFem dobře kombinovat. Větší obsah bílkovin, tuků a vápníku tvoří optimální základ výživy štěňat.  

Více informací

1 Položka

SKLADEM

Výrobce
cD Vet

32 Kč bez DPH

37 Kč s DPH

Více informací

Složení krmiva cdVet Fit-Crock Štěně:

Maso a vedlejší produkty živočišného původu (12,8% jehněčí & ovčí moučka, 11% krevní moučka, 4% hovězí tuk), kukuřice, rýže, moučka z mořských ryb, dřeň z řepy, mrkev, melasa, kukuřičné klíčky, mléko a mléčné výrobky, pivovarské kvasnice, přírodní za studena lisovaný sojový olej, lněné semínko, zvápenatělé mořské řasy, řasy, sladový květ, nať kopřivy, březový list, nať ostropestřce, kořen pampelišky, extrahovaná hroznová jadérka, rozmarýn.


Analytické složky krmiva cdVet Fit-Crock Štěně: 

Hrubý protein: 26,50%, hrubý tuk: 9,00%, hrubá vláknina: 3,3%, hrubý popel: 4,90%, vápník: 1,3%, fosfor: 0,7%

Poznámka: Obsah bílkovin a tuků je vyšší nežli u krmiv pro psy dospělé. Současně je oproti často velkým podílům v extrudovaných granulích optimalizován pro skutečnou aktivitu štěňat rodinných psů (nadbytek bílkovin a tuků musí organismus s následky přetížení vyloučit).

 

Obsah prospektu:

1. Civilizační nemoci a krmivo cdVet Fit-Crock 
2. Zákon minima a krmivo cdVet Fit-Crock 
3. Živé buňky potřebují živou potravu 
4. Maso v krmivu cdVet Fit-Crock 
5. Rostlinné složky v krmivu cdVet Fit-Crock 
6. Byliny a olej v krmivu cdVet Fit-Crock 
7. Doplňky výživy ke krmivu cdVet Fit Crock 
8. Částečné BARFování s cdVet Fit-Crock 
9. Vzorky krmiva cdVet Fit-Crock 200 g. 
10. Krmná dávka krmiva cdVet Fit-Crock 
11. Rady a zkušenosti pro změnu krmiva 

 

  

1. Civilizační nemoci a krmivo cdVet Fit-Crock štěně 

nemoc je pouze projev přetížení organismu a nedostatku

Příčiny nemoci - Víme, že příčiny každé nemoci jsou ve skutečnosti pouze projevy Přetížení organismu (otrava umělými vitamíny, toxiny) a projevy Nedostatku (chybějící látky). Znalost příčin nemocí podložená letitou praxí při léčení zvířat přírodními produkty nám umožnila sestavit krmivo cdVet Fit-Crock, které organismus Nepřetěžuje a svým velmi širokým složením předchází nemocem z Nedostatku.

  

Logo cdVet - přírodní produkty  Pomoc při nemoci – Přírodní za studena lisované krmivo cdVet Fit-Crock je (vedle syrové stravy BARF) ideální pro zdravé psy a osvědčená výživová podpora při řešení zdravotních problémů civilizačních nemocí psů jako například kožní problémy, alergie, reprodukční, trávící nebo jiné potíže. 

Zdraví prospěšné - cdVet Fit-Crock není za vysoké teploty extrudované krmivo (jako mnoho jiných, také drahých krmiv). Díky šetrnému zpracování lisováním za studena obsahuje přírodní vitamíny a hodnotné doplňky výživy (olej, mořské řasy, kopřiva, bříza, ostropestřec a jiné byliny), které široce zaopatřují organizmus a tím posilují zdraví.

 

 

Žádné zanesené střevo

 

Žádné škodlivé bakterie

 

Žádné umělé vitamíny

zanesené střevo
Zvětšit obrázek

 

škodlivé bakterie ve střevě
Zvětšit obrázek

 

umělé vitamíny
Zvětšit obrázek

Krmivo cdVet Fit-Crock je díky obsažené vláknině intenzivně tráveno – to podporuje přirozené čištění střev >> žádné zanesené střevo ani hnilobný nános.

 

 Díky optimálnímu čištění střev se v nich neusazuje hnilobný nános, který pak osídlují plísně a škodlivé bakterie (hlavní příčina takzvaných potravních alergií).

 

 cdVet Fit-Crock neobsahuje umělé vitamíny,které organismus zatěžují (další příčina alergií). U jiných krmiv je poznáme podle vyčíslení a měrných jednotek

 

2. Zákon minima a krmivo cdVet Fit-Crock

Nedostatek snižuje výkon - Při sestavování receptury krmiva cdVet Fit-Crock jsme se jeho širokým složením spolu s pečlivě vybranými složkami řídili zákonem minima. Tento přírodní zákon nám říká, že nedostatek látek ve výživě snižuje výkonnost organismu a jeho obranyschopnost s následkem nemoci. 

Zákon minima a krmivo cdVet Fit-Crock
Nedostatek jedné látky snižuje výkon

   

Definice zákonu minima:


Látkové potřeby - Nádoba z prken představuje látkové potřeby organismu živočicha (nebo rostliny), které získává výživou

Výkonnost  - Výška hladiny vody = výkonnost organismu. Tím rozumíme schopnost bezchybného růstu, obranyschopnost a vývoj. 

Druhy látek - Různě barevná prkna nádoby znázorňují jednotlivé látky, které organismus ke svému fungování potřebuje

Množstevní potřeby - Rozdílné šíře prken prezentují množstevní potřebyjednotlivých látek

Nedostatek jedné - Nejkratší červené prkno vpředu (tudy uniká voda) představuje nedostatek jedné látky, což určuje výšku hladiny. 

Nadbytek jedné - Nejdelší modré prkno vzadu znázorňuje nadbytek jedné látky. To však hladinu v nádobě nezvýší

Včas všechny - Hladina výkonnosti organismu je závislá na včasných dodávkách všech látek v potřebném množství.

Závěr - Jen respektováním zákonu minima lze rozvinout genetické dispozice,udržet nebo obnovit zdraví.

  

3. Živé buňky potřebují živou potravu

Živá potrava  - Za studena šetrně lisované krmivo cdVet Fit-Crock svojí koncepcí respektuje princip přirozené výživy (živá potrava pro živé buňky). Proto jsme do našeho přírodního krmiva použili maximum horkem nezničených syrových složek (živých potravin). Tím se krmivo cdVet Fit-Crock blíží přirozené syrové výživě s výhodou pevného zdraví. 

 

Proč je živá strava přirozená ?

Jsou z buněk  - Svaly, kosti, kůže, orgány a tkáně živočichů vytvořila příroda z živých buněk. Ano, také náš pes nebo kočka je jen velké seskupení živých buněk (cca 70 bilionů). 

Živé živému - Pak nám přijde logické, že živé buňky potřebují pro svou výživu živé potraviny (maso, ovoce, zelenina a rostliny jsou také z buněk). 

Jedí syrovou - Všichni volně žijící živočichové jedí svou rostlinnou nebo masitou potravu tak jak ji najdou nebo uloví (jedí ji syrovou). 

Bioaktivní energie - Pouze syrová strava je nositelem bioaktivní energie, kterou organismus pro vitalitu potřebuje. 

Smrt horkem - Nevratným ukončením života krmiva (jejich buněk) jeohřev nad 50 °C. Horko ničí především enzymy a vitamíny. Ostatní složky potravin (krmiv) jsou ohřevem poškozeny nebo zničeny (mrtvá potrava).

  

Pes s kočkou představují živé buňky, které potřebují živou potravu
Živé buňky zvířete potřebují živou potravu 

 


4. Maso v krmivu cdVet Fit-Crock Classic:

 

Logo cdVet - přírodní produkty  Garance kvality masa - Přírodní léčitel zvířat pan Clemens Dingmann (výrobce krmiva) garantuje, že pro krmivo cdVet Fit-Crock jsou použity výhradně vysoce kvalitní části z ovcí a jehňat určených k lidské spotřebě (žádné kafilerní produkty). 

Není předkonzervováno – Sušené maso pro krmivo cdVet Fit-Crock není (tak jako mnohá jiná krmiva) od dodavatele masa předkonzervováno umělými vitamíny (zákonem umožněná taktika, aby výrobce granulí nemusel umělé vitamíny deklarovat).

 

 

Maso pro krmiva cdVet Fit-Crock
Podle přírodního vzoru obsahuje krmivo vedle svaloviny také vybrané vnitřnosti a ryby.

Kosti a vnitřnosti - Vedle svaloviny přidáváme do krmiva cdVet Fit-Crock Classic záměrně také vybrané vnitřnosti jako například srdce, játra, ledviny, plíce, vemínko, malé a chrupavčité kosti. 

Přírodní vzor - Tím je u krmiva cdVet Fit-Crock Classic dosaženo dobrého zaopatření psa v oblasti živočišných složek potravy podle přírodního vzoru >> vlk žere z kořisti kromě svaloviny také kosti a většinu vnitřností.

Přirozený chov - Maso pochází z přirozeného chovu ovcí, které nebyly krmeny hotovými krmivy (granule) s umělými vitamíny, antibiotiky ani růstovými hormony. Jejich přirozenou výživou je spásání trávy a bylin

Deklarace složek - Krmivo cdVet Fit-Crock Classic je deklarováno podle německého, respektive evropského zákona o krmivech. Deklarováno je sestupně od největšího podílu sušených složek zleva doprava. 

Podíl masa 50 až 65% - Při sečtení obsaženého množství jehněčího, ovčího a rybího masa a přepočtení všech složek krmiva na původní hmotnosti v syrovém stavu (před vysušením) je podíl masových složek v tomto krmivu 50 až 65%, což odpovídá výživovým potřebám psů. 

Mořské ryby: Pro rozšíření spektra živočišných látek z jiných zdrojů obsahuje krmivo cdVet Fit-Crock Classic také mořské ryby (včetně kostí, kůže a vnitřností). Ryby jsou dodavatelem hodnotných aminokyselin a nenasycených mastných kyselin.

  

5. Rostlinné složky v krmivu cdVet Fit-Crock Classic

 

Logo cdVet - přírodní produkty  Obsahuje vlákninu - Rostlinné složky v lisovaném krmivu cdVet Fit-Crock obsahují kromě přírodních vitamínů, organických minerálů a stopových prvků také důležitou vlákninu, která podporuje peristaltiku a tím přirozené čištění střev

Mlety nahrubo - Zachování vlákniny je dáno hrubým namletím rostlinných složek, které lze lisovat. Rostlinné složky pro extrudovaná krmiva musí být pro extruzi (technologie spečení mouček) jemně namlety na prachovou moučku a proto již vlákninu neobsahují.

  

 

Rostlinné složky pro krmiva cdVet Fit-Crock
Rostlinné složky dodávají kromě vitamínů a minerálních látek také vlákninu pro čistá střeva


Kukuřice, rýže: kukuřice a neloupaná rýže natural jsou bezlepkovími nosiči škrobu s nízkým alergickým potenciálem - jejich vláknina svou fyzikální strukturou podporuje trávicí proces. 

Kukuřičné klíčky: klíčící životní síla budoucí rostliny posiluje imunitní systém a tím celý organismus. Dodavatel vitamínu E, hodnotných aminokyselin a nenasycených mastných kyselin.

Mrkev: obsahuje karoten, vitamíny (zejména vitamín A) a stopové prvky, které jsou důležité pro zdravou srst, zlepšení pigmentace a dobrý zrak. Navíc mrkev vyživuje sliznice trávicího aparátu. 

Dřeň z řepy: přírodní surovina, která umožňuje vynechat chemii kvůli tvarování lisovaných válečků krmiva cdVet Fit-Crock Classic. Navíc řepa obsahuje přírodní složky, které mají význam při trávení. 

Lněná semínka: zaopatření vitamíny a esenciálními mastnými kyselinami zlepšuje příjem výživných a vitálních látek. Zlepšení stavu kůže, kvality srsti a snížení nervozity.

Mořské řasy: lehce stravitelný zdroj bílkovin a sacharidů - obsahují až dvacetkrát více živin než zelenina, dodávají vitamíny, organické minerální látky a stopové prvky jako je vápník, zinek, hořčík, železo, jód, chróm, sodík.

  

6. Byliny a olej v krmivu cdVet Fit-Crock Classic

 

Logo cdVet - přírodní produkty  Podpora zdraví - Kopřiva, pampeliška, ostropestřec mariánský, zvápenatělé mořské řasy, sladkovodní řasy, ovocné extrakty a směs léčivých cdVet bylin významně podporují zdraví našich psů. 


Stabilizace krmiva
 - Byliny zlepšují látkovou výměnu, rozšiřují zaopatření organismu psa v oblasti stopových prvků a organických minerálních látek a přispívají k přirozené stabilizaci krmiva (konzervace).

 

 

Byliny a olej pro krmiva cdVet Fit-Crock
Základní byliny jako bříza, ostropestřec, pampeliška, kopřiva a rozmarýn podporují zdraví


Březový list: pročišťuje ledviny a močové cesty, čistí krev. Navíc zlepšuje kvalitu srsti a má dezinfekční účinky, podporuje metabolismus, tiší bolesti pohybového aparátu. 

Ostropestřecchrání játra před vlivem toxinů a podporuje jejich regeneraci, podporuje aktivitu enzymů. Zlepšuje funkce žlučníku a pomáhá při depresích. 

Pampeliška: podporuje krvetvorbu, tok žluči a pročišťování ledvin, pomáhá spolu s kopřivou při všech revmatických těžkostech, zánětech močových cest a ledvinových kamenech.

Kopřiva: podporuje látkovou výměnu, prokrvuje a rozšiřuje cévy, je bohatá na minerální soli, rozpustnou kyselinu křemičitou, aminokyseliny, vitamíny, karotenoidy a flavonoidy. 

Přírodní rostlinný olej: doplňuje potřeby organismu v oblasti esenciálních mastných kyselin (omega 3, omega 6). Olej je lisovaný za studena, což garantuje zachování hodnot obsažených látek a přírodních vitamínů. 

Rozmarýn: podporuje lepší trávení, vylučování žluči a moči. Pomáhá proti nadýmání a při nízkém krevním tlaku – stimuluje krevní oběh, zároveň má uklidňující účinky. 

Pivovarské kvasnice: jsou bohaté na přírodní vitamíny B, stopové prvky a esenciální aminokyseliny, mají probiotické účinky, podporují trávení, zlepšují přijímání živin, vážou toxiny, podporují ochrannou bariéru střevní sliznice a nespecifickou imunitu střeva.

 


7. Doplňky výživy ke krmivu cdVet Fit Crock ?

Hotové krmivo - Přesto, že jsme se při sestavování receptury krmiva cdVet Fit-Crock jeho širokým složením řídili zákonem minima a pravidly přirozené výživy, zůstává cdVet Fit-Crock hotovým krmivem, což má svá omezení

Neobsahuje vše - Netvrdíme (jako mnozí jiní výrobci), že naše krmivo obsahuje vše co pes potřebuje, protože to technologicky není možné. Proto také k tomuto krmivu doporučujeme přidávat tyto dva základní přírodní doplňky výživy >> cdVet Micro Mineral a cdVet Aktivní střevo
 

 

Doplněk výživy cdVet Micro Mineral
Zvětšít obrázek

 

Doplněk výživy cdVet Aktivní střevo
Zvětšít obrázek

 

Ostatní doplňky výživy
Zvětšít obrázek

1. cdVet Micro Mineral

Přidáváme z důvodu deficitu minerálních látek a stopových prvků v dnešních potravinových zdrojích - organismus našich psů je potřebuje pro všechnyprocesy látkové výměny..

  

 2. cdVet Aktivní střevo

Přidáváme k vyvážení zdravé střevní mikroflóry s výhodou lepšího trávení a silnější imunity. Aktivní střevo je doplněk z fermentovaných cdVet bylin (vlk je získává z natráveného obsahu střev své kořisti).

  

Ostatní doplňky výživy

Ostatní doplňky výživy ke krmivu cdVet Fit-Crock volíme podle potřeby v závislosti na kondici, zatížení, stáří a zdravotním stavu psa. Široká a dobře strukturovaná nabídka nám usnadní volbu.

  

8. Částečné BARFování s krmivem cdVet Fit-Crock  

 

Maso pro psy
Například ráno maso

Za studena lisované krmivo pro psy cdVet Fit-Crock

večer krmivo Fit-Crock

 

 

 

50 až 65% masa - Za studena lisované krmivo cdVet Fit-Crock obsahuje tak jako syrová strava BARF velký podíl masa - 50 až 65%. 

Podobné složení - Doba trávení, stravitelnost a složení krmiva cdVet Fit-Crock jsou podobné syrové výživě BARF

Zlepšuje zaopatření psů
Praxe přírodních léčitelů potvrdila, že kombinování krmiva cdVet Fit-Crock se 
syrovým masemzlepšuje zaopatření psů.

Pevnější zdraví psů - Už při částečném barfování z 30 až 50% masa a 50 až 70% krmiva cdVet Fit-Crock upevníme zdraví azlepšíme kondici svého psa až o 80%. Proto kombinovanou výživu - krmivo cdVet Fit-Crock se syrovým masem rádidoporučujeme.

 

Dělená strava

Při částečném BARFování podáváme psům s citlivějším zažíváním raději dělenou stravu. To znamená například ráno maso a večer krmivo cdVet Fit-Crock nebo třeba pár dní syrové maso a pak zase pár dní jen krmivo cdVet Fit-Crock.

  

Maso s přílohou

Většina psů snáší velmi dobře také kombinaci v jedné krmné dávce. To znamená, že podle naší chuti nebo možností můžeme psovi podat syrové maso i hotové krmivo cdVet Fit-Crock do misky současně. Přirozenější je však strava dělená.

  

9. Vzorky krmiva cdVet Fit-Crock

 

Vzorky krmiva cdVet Fit-Crock

Pro možnost bližšího seznámení s krmivy cdVet Fit-Crock, které zákazníci kupují také jako chutné a zdravé pamlsky lze na vyzkoušení objednat vzorky krmiv. Vzorky jsou baleny po 200 gramech ve znovu uzavíratelném sáčku.

  

10. Dávkování krmiva a krmná doporučení

Doporučená dávka krmiva cdVet Fit-Crock na 1 den je pouze rámcové doporučení při krmení jen samotným krmivem. Při kombinovaném krmení se syrovým masem pak o množství masa zmenšíme dávku krmiva. Krmnou dávku v praxi upravíme podle potřeb našeho psa – když tloustne tak ubereme a naopak.

Méně je zdravější – Při nastavování krmné dávky krmiva cdVet Fit-Crock začneme krmit raději na spodní hranici doporučeného dávkování – zde se řídíme ověřeným základním pravidlem, že méně krmiva je lepší než více (měné je zdravější než přejídání). 

 

 Denní dávka krmiva cdVet Fit-Crock

 
 ● Nejmenší pes ... (1až 5kg) ………. 50 až 100 gramů 

 ● Malý pes …...… (5 až 10kg): …….100 až 200 gramů 

 ● Střední pes ..... (10 až 20kg) …… 200 až 300 gramů 

 ● Větší pes …..... (20 až 35kg) ....... 300 až 400 gramů 

 ● Velký pes ....... (35 až 50kg) ....... 400 až 500 gramů 

 ● Největší pes ... (50 až 65kg) ....... 500 až 600 gramů

 

 

 

Skladování - Přírodní krmivo cdVet Fit-Crock bez umělých konzervantů skladujeme mimo dosah slunečného záření, v suchu a chladnu při teplotě do 25 stupňů. Skladování za nižších teplot prodlužuje trvanlivost krmiva.

Trvanlivost – Díky absenci umělých vitamínů a dalších syntetických látek, které běžná extrudovaná krmiva konzervují má krmivo cdVet Fit-Crock trvanlivost jen 5 až 6 měsíců. 

Datum spotřeby najdeme na obalu za tímto textem: Mindestens haltbar bis Ende XXXX (Minimální trvanlivost do konce XXXX).Obchod expeduje krmiva s minimální dobou trvanlivosti 2 měsíce. 

Identifikace - Číslo každé vyrobené šarže (množství, které se vyrobí najednou) je uvedeno na obalu (Kennummer der Partie XXXXX). Vzorky každé vyrobené šarže krmiva cdVet Fit-Crock jsou v laboratoři kontrolovány a pro potřeby případných zpětných dotazů jsou výsledky laboratorních rozborů archivovány. 


10.1 Suché nebo namočit ?

Obvykle suché - Za studena lisované krmivo cdVet Fit-Crock podáváme obvykle suché. Psi toto krmivo v suchém stavu rádi přijímají. Na rozdíl od extrudovaných granulí lisovaný cdVet Fit-Crock v žaludku nebobtná (nezvětšuje objem), což snižuje nebezpečí přetočení žaludku. 

Suché krmivo cdVet Fit.Crock v misce
Běžně podáváme suché

 

Na kaši rozmočené krmivo cdVet Fit.Crock v misce
Po namočení získáme kaši

 Po namočení (10 až 15 minut) do teplé vody, vývaru z masa, zeleniny nebo do bylinkového čaje získáme z krmiva kaši. To je vhodná forma přípravy krmení pro psy s poškozenými zuby a nebo také možnost, jak do krmiva přimíchat (nebo zamaskovat) neoblíbený doplněk výživy, rozmixovanou zeleninu (ovoce) nebo jinou přílohu. 

11. Rady a zkušenosti pro změnu krmiva

Rady léčitelů - Pro bezproblémový přechod (zvracení, průjem) z tepelně zpracované výživy (extrudované granule, konzervy) na krmivo cdVet Fit-Crock doporučujeme nahlédnout do článku: Změna krmiva – rady a zkušenosti jak na to, který obsahuje tyto kapitoly:

● Pozvolná nebo okamžitá změna krmiva ? ● Hladovka 1 až 3 dny ? ● Vyčistit střeva a doplnit dobré bakterie ? 

● Jestli to psovi bude chutnat ? ● Proč je větší objem exkrementů ● Známky detoxikace organismu 
  

Granule
Staré krmivo

 

Hladový pes u prázdné misky
Případně hladovka

 

Doplněk výživy Aktivní střevo
Očista střev

 

Krmivo pro psy cdVet Fit-Crock
Nové krmivo

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Vzorek & Pamlsek cdVet Fit-Crock Štěně 200 g EXP: 11/2017

Vzorek & Pamlsek cdVet Fit-Crock Štěně 200 g EXP: 11/2017

Za studena lisované (neextrudované) krmivo cdVetFit-Crock Štěně s přírodními vitamíny a bylinami–také velmi chutný a zdravý pamlsek. Obsahuje 50 až 65% jehněčího masa a dostatek vlákniny k čištění střev. Vyvinuto přírodními léčiteli – blíží se přirozené syrové stravě BARF – proto lze s BARFem dobře kombinovat. Větší obsah bílkovin, tuků a vápníku tvoří optimální základ výživy štěňat.  

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

..