Kategorie

Výrobci

Informace

Nejprodávanější produkty

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Vážený chovateli!
 
Dostává se Ti do rukou kalkulačka, která Ti usnadní začátky s Barfováním. Kalkulačka byla důkladně testována, přesto Tě prosíme o pochopení, že ji poskytujeme bez záruky. Za případné poškození věcí, osob nebo majetku způsobené touto kalkulačkou Barf ani autor kalkulačky neručí.
 
 
DŮLEŽITÉ POKYNY K POUŽITÍ
 
Vkládjete pouze čísla a žádné jiné znaky. Pokud bude požadováno např. 50%, zadejte jen číslo 50.
 
Množství jednotlivých komponentů se může lišit nebo může být zcela vynecháno. Např. pokud nechcete krmit obilovinami, necháte políčko prázdné nebo zadáte 0.
 
Obsah kalcia v kostech, který je zde uveden, je střední hodnotou a měl by sloužit jen jako orientační údaj. To samé platí o olejích a bylinkách.
 
Prosím sleduj Tvého psa pozorně. Jsou psi, kteří k udržení potřebují více krmiva než je udáváno a naopak psi, kteří začnou přibírat i po několika gramech potravy navíc. Toto je jen ve Tvých rukou. Ne nadarmo se říká: "krmí mě oko pánečka"

www.manwe.eu
 
 

..