Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

SOUHLASÍM
  Otevřeli jsme další prodejnu!
U Staré pošty 745, Frýdek-Místek.  Po-pá: 9-17, so: 9-12.  Přijďte nás navštívit, těšíme se na Vás.

Kategorie

Jak nakoupit?

Sdílejte

1) Denně připravujeme ZDARMA pro naše zákazníky jídelníčky a objednávky a rádi jej sestavíme i Vám. Vyplňte tento krátký DOTAZNÍK a my Vám sestavíme jídelníček na míru a požadavky Vašeho pejska nebo kočičky. - !!DOTAZNÍK DOČASNĚ POZASTAVEN !! V případě že potřebujete pomoci sestavit jídelníček napište mi prosím na email hana.rumlova@gmail.com
.
.
2) Nebo můžete využít BARF kalkulačky:
Dostává se Vám do rukou kalkulačka, která Vám usnadní začátky s Barfováním. Kalkulačka byla důkladně testována, přesto Vás prosíme o pochopení, že ji poskytujeme bez záruky. Za případné poškození věcí, osob nebo majetku způsobené touto kalkulačkou Barf ani autor kalkulačky neručí.
 
 
DŮLEŽITÉ POKYNY K POUŽITÍ
- vkládejte pouze čísla a žádné jiné znaky. Pokud bude požadováno např. 50%, zadejte jen číslo 50.
- možství jednotlivých komponentů se může lišit nebo může být zcela vynecháno. Např. pokud nechcete krmit obilovinami, necháte políčko prázdné nebo zadáte 0.
- obsah kalcia v kostech, který je zde uveden, je střední hodnotou a měl by sloužit jen jako orientační údaj. To samé platí o olejích a bylinkách.
 
Sledujte svého svěřence pozorně. Jsou jedinci, kteří k udržení potřebují více krmiva než je udáváno a naopak jedinci, kteří začnou přibírat i po několika gramech potravy navíc. Toto je jen ve Vašich rukou. Ne nadarmo se říká: "krmí mě oko pánečka"

Heureka – ověřeno zákazníky