Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

SOUHLASÍM

Doplňky výživy BARON

Výrobci

Informace

Nejprodávanější produkty

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.

Doplňky výživy BARON Počet produktů: 34

Podkategorie

 • Minerály a stopové prvky

  Velký deficit v dnešních průmyslově vyráběných a chemizovaných potravinách je především v oblasti minerálních látek, stopových prvků a přírodních vitamínů, které organismus pro všechny procesy látkové výměny potřebuje. Proto přidáváme - Proto našim psům a kočkám ke každému druhu výživy vždy přidáváme základní minerální doplněk z této nabídky. K hotovým krmivům a k vařené stravě přidáváme pro široké zaopatření minerální doplněk cdVet Micro Mineral, který je složen z více zdrojů. K syrové stravě BARF a k částečnému BARFování (u psů s krmivem cdVet Fit Crock) je určena speciální receptura cdVet Fit-BARF Mineral, která svým odlišným složením lépe vyhovuje potřebám při BARFování.. Mineral do misky vedle krmiva ? Ano. Zkušení chovatelé dávávaní minerální doplňky v samostatné misce vždy vedle krmiva a pes (kočka) se sám obsluhuje. Naučíme – li svého psa nebo kočku na tento způsob samoobsluhy, pak si naše zvíře vezme jen množství, které momentálně skutečně potřebuje. Naučíme – li svého psa nebo kočku na tento způsob samoobsluhy, pak si naše zvíře vezme jen množství, které momentálně skutečně potřebuje. Navíc tak ušetříme manipulační čas s dávkováním a přidáváním do krmiva. Samoobslužným podáváním také zefektivníme spotřebu minerálního doplňku. První a někdy i druhý obsah misky zvíře hned sní – toho se prosím nelekejte – měl jen velký nedostatek. Pak už si bere jen množství, které pro doplnění aktuálně potřebuje. Miska pro minerály nesmí být kovová ! Kov mění polaritu některých stopových prvků, zejména kovů. Někteří citlivější psi a mnohé kočky poznají změnu v minerálním doplňku, který byl v kovové misce nebo dávkován kovovou lžící a ten pak odmítají konzumovat. Proto minerální doplněk výživy cdVet Micro Mineral stejně tak jako cdVet Fit-BARF Mineral dáváme vždy jen do nekovové misky. Vedle plastové misky, která může uvolňovat změkčovadlo (chemie) je optimální miska keramická, kameninová nebo například dřevěná.

 • Oleje do krmiv

  Oleje doplňují potřeby organismu v oblasti esenciálních mastných kyselin (omega 3, omega 6). Oleje od firmy cdVet jsou zcela nesrovnatelné s běžnými oleji >> Jedná se o čisté přírodní oleje (100%). Získávány jsou lisováním za studena podle pravidel DAB - Deutsches Artznei Buch (německá lékařská kniha) což garantuje zachování hodnot obsažených látek a přírodních vitamínů. DAB také garantuje, že při lisování oleje nebyla použita žádná chemická ředidla (benzin, tetrachlor) ani ohřev na vysokou teplotou jako u olejů rafinovaných (technologie pro větší výtěžnost). Proto cdVet oleje nejsou karcinogenní a nezatěžují orgány látkové výměny. Z široké nabídky olejů do krmiv přidáváme zejména širokospektrální cdVet Lněný krmný olej Fit-BARF. Ten navíc obsahuje také oleje terapeutické (pupalkový, z pšeničných klíčků, z dýňových semínek a olej arganový), které zajišťují širší zaopatření organismu. Pro doplnění širokého spektra obsažených blahodárných substancí je vhodné tyto oleje střídat.

 • Skořápky místo kostí

  Vápník je důležitý - Zaopatření vápníkem z kostí hraje ve výživě psů a koček důležitou roli. Zvětšit obrázek Vápník z kostí - Přirozeně jej můžeme při syrové výživě BARF dosáhnout krmením dostatečného množství syrových masitých kostí (cca 20% denní dávky). Alternativa kostí - Jak napovídá název této stránky „Skořápky z vajec místo syrových kostí u BARF“ máme pro zaopatření vápníkem alternativu kostí v podobě doplňku výživy cdVet Fit- BARF Vaječné skořápky. Skořápky a vápník - Vaječné skořápky jsou přirozený, dobře vstřebatelný zdroj vápníku živočišného původu. Dostatek kostí - Pokud krmíme dostatečné množství syrových kostí, pak zajišťujeme zaopatření organismu v oblasti, minerálních látek a stopových prvků doplňkem výživy cdVet Micro Mineral z nabídky Minerály a stopové prvky. Málo kostí - Když podáváme málo syrových kostí, pak zajišťujeme zaopatření organismu v oblasti, vápníku, minerálních látek, stopových prvků a vitamínů doplňkem výživy cdVet Fit-BARF Mineral z této nabídky. Žádné kosti – Pokud nekrmíme žádné syrové kosti (ne každý pes nebo kočka je chce nebo může jíst), volíme pro zajištění vápníku doplněk výživy cdVet Fit- BARF Vaječné skořápky + cdVet Fit-BARF Mineral (minerály, stopové prvky) z této nabídky.

 • Střevní flora

  Dobré bakterie jsou pro vyváženou střevní mikroflóru a tím pro dobré trávení důležitou součástí výživy psa a kočky – jejich předchůdci vlk a volně žijící kočky přijímají dobré bakterie především z natráveného (fermentovaného) obsahu žaludku a střev přežvýkavců. Díky pravidelnému přísunu dobrých bakterií výživou nemají volně žijící masožravci potřebu zajišťovat podmínky pro udržení dobrých bakterií ve střevě. Proto našim psům a kočkám dodáváme dobré bakterie ve výživě. Fermentovaný obsah žaludku a střev přežvýkavců se obvykle těžko shání :-). Proto při BARFu zajišťujeme přísun dobrých bakterií podáváním nepraných zelených drštek, které tvoří cca 15% denní dávky. Zelená barva drštek jsou zbytky zfermentovaných (natrávených) rostlin (tráva, byliny) z obsahu žaludku. Tyto rostlinné zbytky obsahují dobré bakterie. Neprané zelené dršťky se však většinou těžko shánějí, nám lidem příliš nevoní a jejich porcování není každému příjemné. U mražených drštek je navíc část bakterií dlouhým podchlazením zničena. K BARFu - cdVet Fit-BARF Střevní flóra K hotovým krmivům - cdVet Aktivní střevo Dobré bakterie z fermentovaných cdVet bylin Lepší příjem živin - Pro efektivní doplňování dobrých bakterií používáme přírodní tekuté doplňky výživy z fermentovaných cdVet bylin, které podporují kvalitu a řízení příjmu živin, přirozenou očistu střeva a dodávají potřebné dobré bakterie. Tím zajišťují optimální vyvážení zdravé střevní mikroflóry s výhodou lepšího trávení a zdravější imunity. K hotovým krmivům přidáváme doplněk cdVet Aktivní střevo (Darm Aktiv), který pro širší zaopatření obsahuje více zdrojů živin. K syrové stravě BARF a k částečnému BARFování s hotovými krmivy (u psů optimálně s cdVet Fit Crock) je určena speciální receptura cdVet Fit-BARF Střevní flóra, která svým odlišným složením lépe vyhovuje potřebám při BARFování..

 • Pro srst a kůži

  Krása přichází zevnitř Pravá krása kůže a srsti přichází zevnitř. Kromě čistých očí právě stav srsti a pokožky odráží vnitřní stav organismu. Doplnění živin - Dostatečné zaopatření všemi výživnými látkami společně s přirozenou výživou jsou tajemství krásné srsti a zdravé pokožky. Léčivé byliny - Z doplňků výživy se osvědčila čistě přírodní bylinná směs cdVet Vitalita srsti a kůže, která intenzivně podporuje organizmus psů a koček při problémech se srstí a kůží. Kožní problémy - cdVet Vitalita srsti a kůže pomáhá při šupinaté a suché kůži, při lámání srsti, při svědění, ekzémech a alergiích.

 • Pro chov štěňat

  Dobrý start do života Šance pevné zdraví - Pro dobrý start do života a významnou šanci na zdraví a dlouhý život našich štěňat doporučujeme nastávajícím psím maminkám bylinkový doplněk výživy cdVet Podpora v březosti, který navíc podporuje snadnější průběh porodu a poporodní fázi. Podáváme v březosti - cdVet Podpora v březosti se podává od poslední třetiny březosti. Organizmus nastávající matky a tím také plody v matce zásobuje cennými látkami, které v průběhu březosti ona a její budoucí potomci ve větší míře potřebují. Doplňkové krmivo - Novým produktem přírodních léčitelů cdVet teamu pro podporu reprodukce je doplňkové krmivo cdVet Fit-Crock Energy&Lac se zvýšeným obsahem bílkovin, které je určeno pro feny v posledních 10-ti dnech březosti a po dobu laktace.

 • Pro seniory

  Zachování vitality a zdraví Byliny pro zdraví - Pro zachování vitality a pevného zdraví našich psích seniorů přidáváme k výživě osvědčený bylinkový doplněk výživy cdVet Senior-Dog, z hodnotných bylin (lněné semínko, hloh, kopřiva, březový list, ostropestřec, pampeliška, ginkgo, zázvor). Látková výměna - U starších psů vyrovnává cdVet Senior-Dog deficity ve výživě. Podporuje procesy látkové výměny a fyziologické funkce orgánů, nezbytné pro zachování pevného zdraví. Plus minerály - Pro zajištění mikro výživných a minerálních látek doporučujeme doplněk výživy cdVet Senior-Dog krmit současně s cdVet Micro Mineralem. z nabídky Minerály a stopové prvky.

 • Pro psy v zátěži

  Zvládnutí zátěže - Pro snadnější zvládnutí větší zátěže u psů podáváme cdVet Agili-Dog s pečlivě vybranými bylinami, které podporují krevní oběh, fyziologické funkce orgánů a pochody látkové výměny. Podpora výkonnosti – doplněním látek potřebných pro růst svalů, pro regeneraci a výkonnost pohybového aparátu (klouby, šlachy, vazy, svaly) výtznamně podpoříme výkonnost při plném zdraví. Doplňkové krmivo - Přínosným produktem přírodních léčitelů cdVet teamu pro podporu výkonnosti při větší zátěži je doplňkové krmivo cdVet Fit-Crock Energy&Lac se zvýšeným obsahem bílkovin.

 • Regenerace
 • Ostatní doplňky
Zobrazeno 1 – 34 z 34 položek
Zobrazeno 1 – 34 z 34 položek
..